Wyniki Gminnego Konkursu Ortograficzno - Plastycznego "W KRÓLESTWIE ZASAD ORTOGRAFICZNYCH"

Gminny Konkurs Ortograficzno-Plastyczny  W KRÓLESTWIE ZASAD ORTOGRAFICZNYCH

W kwietniu bieżącego roku  nasza szkoła po raz pierwszy zorganizowała dla uczniów klas III- IV gminny konkurs ortograficzno –plastyczny, którego tematem było  wykonanie  plakatu  promującego dowolną zasadę ortograficzną  lub namawiającego do nauki ortografii. O laur zwycięstwa rywalizowało 13 uczestników z okolicznych szkół. Uczniowie, tworząc plakaty, wykazali się dużą pomysłowością i oryginalnością.

Patronat nad konkursem objął Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka, który jest także fundatorem nagród dla laureatów.

WYNIKI KONKURSU:

I MIEJSCE - Patryk Nowotyński kl. III b - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Myślenicach

II MIEJSCE - Piotr Sawicki kl. III - Szkoła Podstawowa im. Obrońców Warszawy w Osieczanach

III MIEJSCE - Szymon Kalisz kl. IV - Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza Wielkiego w Zasani

WYRÓŻNIENIA:

Patryk Szymoniak kl. IV - Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimiera Wielkiego w Zasani

Rima Chamidi kl. IV A - Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Krzyszkowicach